meta name="description" content=" Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri zaprasza na 4. Przegląd Twórczości Poetów Piosenki. W ramach imprezy organizowany jest Konkurs ... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - Konkurs Wokalny 4. Przeglądu Twórczości Poetów Piosenki
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

Konkurs Wokalny 4. Przeglądu Twórczości Poetów Piosenki

Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri zaprasza na 4. Przegląd Twórczości Poetów Piosenki. W ramach imprezy organizowany jest Konkurs Wokalny o nagrody Burmistrza Miasta Lipna.

Do wzięcia udziału organizatorzy zapraszają wokalistki i wokalistów: młodzież, dorosłych, emerytów... wszystkich, którzy ukończyli 14 lat. 

Przedmiotem Konkursu jest interpretacja utworu ze słowami wybitnych autorów tekstów polskich piosenek np. Magdy Czapińskiej, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Edwarda Stachury, Jana Wołka. Organizator zachęca do wyboru utworów mniej znanych i przedstawienia własnej, oryginalnej interpretacji piosenki.

Finał konkursu będzie miał miejsce 20 września o godz. 18:00 w kinie „Nawojka” w Lipnie (ul. Mickiewicza 33) w ramach Przeglądu. Eliminacje odbędą się 18 września o godz. 10:00, także w „Nawojce”. Zgłoszenia można nasyłać do 17 września. Wystarczy wysyłać kartę zgłoszeniową na mail: tekstpiosenki@op.pl, poecipiosenki@gmail.com lub pocztą na adres LTK: ul. Kościuszki 19, 87-600 Lipno. 

Wszystkie informacje, regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na www.poecipiosenki.blogspot.com. Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!

 

Regulamin, karta zgłoszeniowa do pobrania: tutaj