meta name="description" content=" W niedzielę, 22 kwietnia byliśmy w Teatrze Kamienica na premierze "Tango Notturno" z Justyną Sieńczyłło w roli Poli Negr... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - W Teatrze Kamienica premiera "Tango Notturno"!!!
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

W Teatrze Kamienica premiera "Tango Notturno"!!!

W niedzielę, 22 kwietnia byliśmy w Teatrze Kamienica na premierze "Tango Notturno" z Justyną Sieńczyłło w roli Poli Negri. Spektakl jest kameralnym portretem aktorki, opartym na jej biografii.

Justyna Sieńczyłło w bezkompromisowy sposób opowiada o życiu wielkiej artystki, która jednocześnie jest samotną kobietą uwikłaną w bieg historii. Nastrój tworzą przedwojenne piosenki z filmów Poli Negri, brawurowo wykonane przez Justynę Sieńczyłło, jak również stylowe wnętrze Kamienicy wzbogacone przez fragmenty wystawy Muzeum Kinematografii w Łodzi "Pola Negri. Legenda kina."

Całość wyreżyserowała Barbara Sass na podstawie scenariusza Magdaleny Gauer. Pani Justyna przyjęła zaproszenie na 6. Przegląd "Pola i inni" jako gość specjalny i ekspert konkursu piosenki "Śpiewamy stare przeboje".