meta name="description" content=" 3 grudnia byliśmy na przedpremierowym pokazie POLITY . Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa z wielkim rozmachem przygotowali musical o Poli Neg... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - Wiemy wszystko... o musicalu POLITA!
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

Wiemy wszystko... o musicalu POLITA!

3 grudnia byliśmy na przedpremierowym pokazie POLITY . Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa z wielkim rozmachem przygotowali musical o Poli Negri w technologii 3D. Jak podkreśla Janusz Józefowicz, reżyser całości przedsięwzięcia,  „technologia stereoskopii znakomicie sprawdza się w zetknięciu z żywym aktorem i elementami tradycyjnej, teatralnej scenografii. Świat wirtualny i materialny wzajemnie się uwiarygadnia, tworząc nową wartość estetyczną i przestrzenną”.
Byliśmy oszołomieni efektem pracy PLATIGE IMAGE,  które przygotowało wirtualną scenografię w stereo 3D! Natasza Urbańska, musicalowa Pola Negri, dała z siebie więcej, niż można było sobie wyobrazić! Perfekcyjnie wykonane układy choreograficzno-taneczne, umiejętności akrobatyczne i jej talent wokalny nie pozostawiają złudzeń – to gwiazda światowego formatu!
Biografia Polity to wartość sama w sobie. Współczesne technologie pozwalają reaktywować „stare kino” w nowoczesnej formie. I to jest piękne.

Kosz kwiatów ufundowany przez Burmistrza Miasta Lipna