meta name="description" content=" 16 października 2011 roku razem z Marią Bautembach spotkałyśmy się w Warszawie z Beatą Tadlą, dziennikarką TVN oraz a... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - Z wizytą u Beaty Tadli
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

Z wizytą u Beaty Tadli

16 października 2011 roku razem z Marią Bautembach spotkałyśmy się w Warszawie z Beatą Tadlą, dziennikarką TVN oraz autorką książek: „Pokolenie 89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce”, „Kto pyta, nie błądzi – Rozmowy wielkich i niewielkich” i „Niedziela bez Teleranka” (ukaże się 9 listopada 2011). Beata Tadla to także Mistrzyni Mowy Polskiej 2010 oraz ambasadorka kampanii Dawca.pl, propagującej ideę świadomego dawstwa narządów. Podczas rozmowy o codziennej, ciężkiej pracy, pasjach i misyjności naszych działań, poruszałyśmy również kwestie znaczenia wartości, tradycji i zasad w naszym współczesnym życiu. W swoich publikacjach Pani Beata podkreśla wagę dialogu społecznego, bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem oraz przenikania pokoleń.

Rozmowę będziemy kontynuować już 5 grudnia w Lipnie (aula Zespołu Szkół im. R. Traugutta, godz. 16.30), bo Pani Beata przyjęła od nas zaproszenie przyjazdu do naszego miasta! Wydawnictwo ZWIERCIADŁO umożliwi zakup książek podczas spotkania.

Dorota Łańcucka