meta name="description" content="     Niebawem, już 28 maja rozpocznie się 4. Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i inni”. Poprzez pryzmat st... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - Madam Retro w Lipnie
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

Madam Retro w Lipnie

    Niebawem, już 28 maja rozpocznie się 4. Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i inni”. Poprzez pryzmat starego kina,  mody i muzyki pragniemy, aby nasz Festiwal łącząc pokolenia, przedstawiał  współczesne spojrzenie na lata międzywojnia. Trzymając się tego przesłania, zaprosiliśmy wyjątkową artystkę, z którą wiele nas łączy. 

    Ada Fijał jest aktorką i wokalistką młodego pokolenia. Szlif aktorski otrzymała w krakowskiej PWST, obecnie gra główną rolę w serialu „Apetyt na życie”. Pani Ada oprócz aktorstwa ma jeszcze jedną pasję popartą równie wyjątkowym talentem. Artystka zafascynowana stylem  lat dwudziestolecia międzywojennego, śpiewa nowe aranżacje przebojów tamtych odległych lat.  W 2008 roku jako współautorka projektu  „Klub Retro” otrzymała  nagrodę  „Złoty Liść Retro”.  Natomiast całkiem niedawno powstał teledysk do piosenki „Take Your Time”,  gdzie śpiewa  w duecie z zachodnią gwiazdą muzyki klubowej Louie Austenem. Ze względu na zainteresowania i miłość do stylu retro przyjęła pseudonim artystyczny - Madam Retro.

Więcej na stronie http://www.adafijal.com/  

    A mogło być  zupełnie inaczej… Mało kto wie, że Pani Ada z wykształcenia  jest również stomatologiem, ukończyła Collegium Medicum na UJ w Krakowie. Wierząc  w profesjonalizm zawodowy w dziedzinie stomatologii  cieszymy się jednak, że zamiast leczyć nasze uzębienie, woli koić nasze dusze;)

    Zapraszamy zatem na niedzielę,  30 maja o godz. 16.30, kiedy to Madam Retro przeniesie nas w

                                                           „ Dawnych wspomnień czar..”

Zostań fanem Madam Retro na facebooku

http://www.facebook.com/

opracowała: Dorota Marcinkowska