meta name="description" content=" Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri  zaprasza na 4. PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI FILMOWEJ"Pola i inni"28-30.05.2010LIPN... - czytaj więcej na polanegri.pl !" /> polanegri.pl - 4. Przegląd Twórczości Filmowej "Pola i inni"
AktualnosciBiografiaIzba PamieciFestiwalStowarzyszeniePrasa o nasKontakt
WystawaSponsorzy
7 Przegląd Twórczośći Filmowej

4. Przegląd Twórczości Filmowej "Pola i inni"

Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri  
zaprasza na
4. PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI FILMOWEJ
"Pola i inni"
28-30.05.2010
LIPNO, KINO NAWOJKA, UL. MICKIEWICZA 33

    Organizowanie Przeglądu ma na celu upowszechnianie kultury filmowej poprzez promocję dorobku filmowego wielkiej lipnowianki Poli Negri, jak również tych aktorów, którzy odnieśli sukces poza granicami naszego kraju. Impreza utrzymana jest w klimacie ,,starego kina’’ z lat 20. XX wieku.
    Projekcji filmów niemych towarzyszą podkłady muzyczne ,,na żywo’’, a poziom artystyczny spełnia oczekiwania zarówno starszego widza, który w sentymentalny sposób wraca do przeszłości, jak i młodych widzów, którym proponuje się wieloaspektowy udział we współtworzeniu imprezy (konkursy, wieczory muzyczne z gwiazdami, wystawy, panele).  
    Przegląd sprzyja integracji pokoleń, daje płaszczyznę ekspresji, odkrywa tajemnice przeszłości, a magiczny i niepowtarzalny nastrój przyciąga do Lipna ludzi z najodleglejszych zakątków Polski i świata.


Relacja z 4. Przeglądu Twórczości Filmowej "Pola i inni".- ZOBACZ!!!
 

- Program imprezy
Patronat honorowy
- Partnerzy organizacyjni
- Patroni medialni
- Sponsorzy


Zobacz Relacje z 1., 2. i 3. Przeglądu Twórczości Filmowej "Pola i inni"